IT Üzemeltető

Amivel hozzájárulhatsz tevékenységünkhöz:

  • Informatikai kérdések, problémák megoldása helyszíni megjelenéssel, budapesti, esetenként szentesi és egyéb vidéki telephelyeinken, illetve távoli segítségnyújtás eszközeivel

  • Kliens IT infrastruktúra üzemeltetés: kliens számítógépek, telefonok, hálózat eszközök, nyomtatók, stb ellátása, felügyelete

  • Általános alkalmazás támogatása

  • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása

  • LAN hálózat egyes elemeinek üzemeltetése

  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása elsősorban Windows platformon

  • Felhasználói tanácsadás,

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal

  • Microsoft munkaállomások mély ismeretével

  • Microsoft portfólió magas szintű ismeretével, tartományi környezet és kiszolgálók (Exchange, SharePoint) ismeretével

  • Hálózati ismeretekkel

  • PC/Szerver hardver ismeretekkel

  • B kategóriás jogosítvánnyal

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással (B1)

Fontos, hogy rendelkezz:

  • kiváló kommunikációs képesség, kiegyensúlyozott, türelmes személyiség

  • önálló munkavégzésre való képesség

  • megoldás centrikusság, jó konfliktuskezelő és stressz tűrő képesség

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • izgalmas lehetőségekkel találkozhatsz IT megoldások terén

  • tagja lehetsz egy inspiráló, jó hangulatú csapatnak

  • részese lehetsz egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalatnak

  • munkádhoz telefont és laptopot biztosítunk

Munkavégzés helye:  Budapest

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

ÜZLETÁGAK