KIVITELEZŐ

Amivel ez a munkakör hozzájárul tevékenységeinkhez:

  • Vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózati kivitelezése

  • Gyengeáramú technikusi, műszerész és erősáramú feladatok ellátása

  • Távközlési berendezések telepítése, javítása

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Középfokú automatikai vagy elektronikai vagy villamos végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

  • Számítógépes ismeretek

  • Csapatmunkára való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetékes hálózatszerelői gyakorlat

  • Optikai szálhegesztő gép használatának ismerete, gyakorlati tapasztalata

  • Szolgáltatói oszlopsoron (közös oszlopsoron végzett tevékenység vizsga) szerzett gyakorlat

  • Ipari alpinista végzettség, magasban történő munkavégzésben szerzett gyakorlat

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Szakmai fejlődést, továbbképzést támogatjuk

  • Versenyképes jövedelmet, vállalati telefont biztosítunk

Munkavégzés helye:  Országos Szentesi vagy Budapesti indulással

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

ÜZLETÁGAK