Raktárkezelő

A pozíció határozott idejű: 2019. március 01-től 2019. december 31-ig, a határozott idő lejárta után szerződés hosszabbítása lehetséges.

Feladatok:

  • Raktárba érkező anyagok bevételezése, munkákra történő csoportolása

  • Raktári anyagok kiadása, nyilvántartása, bizonylatolása

  • Raktári anyagmozgatás

A feladatok elvégzése közepes fizikai megterheléssel jár.

Elengedhetetlen a munkakör ellátásához:

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Műszaki beállítottság

  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, jó kommunikációs készség, határozottság, jó probléma megoldó képesség

  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktárkezelői tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

  • OKJ-s építő és anyagmozgató gépkezelő (targoncavezető szakirány) végzettség

Munkavégzés helye: Győr vagy Debrecen

Az ország bármely területéről várjuk a jelentkezéseket, amennyiben a jelentkezők vállalják a vidéki munkavégzést, ottlakással, hétvégi hazajárással.

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

Fizetés igény megjelölése elengedhetetlen, ennek hiányában a jelentkezés érvénytelen!

ÜZLETÁGAK