TERVEZŐ

Amivel ez a munkakör hozzájárul tevékenységünkhöz:

  • Távközlési optikai hálózat tervezés, tervezéssel kapcsolatos egyeztetések, tervrajzok, műszaki dokumentációk készítése

  • Műszaki bejárásokon való részvétel

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Villamosmérnök vagy mérnökinformatikus végzettség BSC szint

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

  • MS Office készség szintű ismerete

  • AutoCAD készség szintű ismerete

  • Jártasság közmű, és hatósági egyeztetésekben

  • Jó kommunikációs képesség

  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HI-V tervezői jogosultság

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Az alkotás örömét nyújtjuk a kezdetektől a kulcsra kész átadásig

  • Inspiráló, jó hangulatú csapatban dolgozunk

  • Egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalat vagyunk

  • Versenyképes jövedelmet, vállalati telefont biztosítunk

Munkavégzés helye:  Budapest

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát/motivációs levelét az alábbi elérhetőségre!

ÜZLETÁGAK